UFP Cluster

Покликані Нагодувати Людей Усього Світу

 

BERRY OGRANICS

In Harmony With Nature

 

MALIN FACTORY

Food Specialist

1
1

У своїй політиці співпраці з партнерами ми керуємося принципами стратегії «win-win», коли обидві сторони отримують вигоду від взаємодії. Ми надаємо у користування свої виробничі площі та обладнання для індивідуального чи спільного виробництва товарів, чи готові виготовляти продукцію на вашій матеріально-технічній базі.

Надаємо сервіс під ключ в ягідному бізнесі, закриваючи повний цикл виробництва. Тому Вам достатньо виростити продукцію, а далі ми допоможемо її експортувати, або ж виготовити продукт для розміщення на полицях маркетів.

Сучасне обладнання, досвід та згуртована праця колективу дозволяють виготовляти продукти споживання найвищої якості, спроможної задовільнити потреби найвибагливішого замовника. Ми гарантуємо безпеку виготовлених нами продуктів та її відповідність вітчизняним та міжнародним стандартам якості.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці з іншими компаніями, готові до реалізації спільних проектів та розвиватися разом з Вами!

Виробництво та реалізація свіжої та переробленої, в т. ч., замороженої ягідної, плодової та овочевої продукції - основа нашої діяльності!

Ukrainian Fresh&Frozen Products

Надаємо послуги із заморозки ягід, фруктів, овочів та грибів. Заморожуючи Вашу продукцію, ми іще більш відповідально ставимося до процесу, адже успіх наших партнерів – це і наш успіх!

Ukrainian Fresh&Frozen Products

Ми вирощуємо лише сучасні сорти, спеціально створені під споживача із гармонійним балансом смаку, аромату та витончених форм у відповідності з міжнародними стандартами якості!

Ukrainian Fresh&Frozen Products

Виробництво ягід

Виробництво фруктів

Виробництво овочів

Свіжі продукти

Заморожені продукти

Готові продукти

Діяльність ТОВ “Малин Фекторі”

Вирощена та заготовлена ягідна, фруктова та овочева продукція, після дбайливого збору потрапляє на фабрику, де вона очищається, миється, сортується та піддається миттєвій дії низьких від’ємних температур (-37°С) протягом тривалої експозиції.

View The Goods

Діяльність UFP TRADING

Експорт продукції, документальний супровід вантажу, у т.ч. збірних вантажів, послуги у сфері логістики та експедиції. Багаторічний досвід з перевезень свіжої та замороженої продукції в Україні та ЄС.

Pick OurBrains

Розпочати Взаємовигідну Співпрацю з Нами