Заморозка

Сушка

Консервація

Виготовлення соків

ТОВ “Малин Фекторі” – Лідер Харчової Галузі!

Для виготовлення джемів ми відбираємо найякіснішу продукцію, яку ретельно перетираємо та упаковуємо в тару для тривалого зберігання.

Лише якісні інгредієнти додаються до мюслів, енергетичних батончиків та снеків, що дає миттєвий прилив енергії, життєвого задоволення та приливу нових сил, тому ягоди, фрукти і горіхи, які ми виробляємо містять та які входять до них, містять необхідний запас вітамінів та мінералів, необхідних людському організму.

Сушені овочі та гриби необмінні складові наших повсякденних кондитерських страв, тому для сушіння ми використовуємо лише дбайливо вирощені та зібрані на наших полях овочі, а також заготовлені у екологічних районах гриби.

Для Вас – як Для Себе!

Будь-які кондитерські вироби: тіста, креми та наповнювачі із натуральними фарбниками та ароматизаторами, і лише корисні складові для людського здоров’я.
Біологічно-активні речовини (БАРи), продукти із малими дозами споживання та оптимальною кількістю поживних речовин для забезпечення здорового й бадьорого функціонування людського організму – все це у вигляді ягідно-фруктової пудри, яку можна тривалий час зберігати та використовувати без жодних проблем.

Наша продукція